25.11.2021 р.
Сьогодні стартує Міжнародна акція «16 днів проти насильства”, що проходить у період з 25 листопада до 10 грудня і має на меті підвищити поінформованість суспільства, масово мобілізувати людей до змін, залучити активістів,  та висвітлити питання, пов’язані з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
Саме сьогодні, 25 листопада, в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок зі здобувачами освіти Любарського професійного ліцею психологічна служба розпочала кампанію «16 днів проти насильства». 
Для здобувачів освіти професії «Плодоовочівник. Продавець продовольчих товарів» було проведено просвітницько-виховний захід з елементами тренінгу « Ми проти жорстокості та насилля».
В ході заняття учасники мали змогу дізнатися що таке насильство, як розпізнати насильство, як не допускати насильство, як вміти захиститись від насильства, розв’язували ситуаційні задачі, дивилися відеофільм, дискутували…

           


Протягом перших тижнів навчання з  першокурсниками ліцею проходять цікаві зустрічі з психологом Гадомською І.О.  З Учнями групи №15, №5 було проведено тренінг «Хто я?»
            Де здобувачі освіти  разом з психологом  з’ясовували як же пізнає людина сама себе, чи є простим шлях до власного пізнання?
           Для знайомства з першокурсниками було проведено ряд вправ: «Чарівна рука», «Мої цінності», «Мої бажання», «Посмішка», тестування"Яка в мене самооцінка", ігри, учні почули цікаві розповіді, зізнання… Метою заходу було розвивати здатність учнів до самопізнання та саморозкриття своєї особистості; формування адекватної реакції під час оцінювання особистості іншими людьми; вироблення навичок структурування власних бажань; створення атмосфери єдності, підвищення позитивного настрою, розвиток уміння висловлювати свій емоційний стан. Приємним завершенням зустрічі було спільне чаювання з учнями…

 Індивідуально-профілактична бесіда зі здобувачем освіти першого курсу «Профілактика шкідливих звичок», «Правила поведінки в навчальному закладі.»
Поради спихолога

                               

 

Безпечний інтернет

                             

        Спільна робота психологічної служби з провідним інспектором Житомирського районного сектору №4 філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області – Здебською Тамарою Леонідівною. 

                           


Година психолога зі здобувачами освіти  І курсу  
«Обираєш професію – обираєш долю…»

                               


Проведення анкетувань зі здобувачами освіти: 
- Як я обираю для себе професію;
- До якого типу професії Ви схильні;
- Професійні інтереси учнів.