21.12.2021 р.

Багато гарних свят є в Україні та в англомовних державах, але найбільш яскраві з-поміж усіх свят - це, звичайно, Новий рік та Різдво. 
Традиційним стало проведення у Любарському професійному ліцеї позакласного виховного заходу «Christmas Party», який пройшов у форматі різдвяної вечірки. Здобувачі освіти І-ІІІ курсів разом з викладачкою іноземної мови Шастун О.П.  пригадали, як святкують Новий Рік та Різдво у Великобританії, які традиції та звичаї в англійців та що ж об’єднує усіх нас у ці святкові дні. Учасники заходу  дізналися багато нової цікавої інформації про звичаї і традиції британців, співали різдвяні британські колядки(carols): “ Jingle Bells”, “Silent Night”, “We wish you a merry Christmas”, декламували вірші. Родзинкою свята став «Christmas FB Quest», де здобувачі освіти виконували різні цікаві квести. Одним із них  було відсканувати QR-код та виконати завдання, переклавши його з англійської мови. А ще були презентації,  відеоролик та  різдвяна промова королеви Великобританії Єлизавети ІІ.  Під керівництвом викладача іноземної мови Шастун О. П. учасники заходу мали змогу взяти участь в інтелектуальному  челенджі  «What do you know about Christmas traditions in Great Britain?». На завершення свята здобувачі освіти привітали один одного, подарувавши вітальні листівки, пограли у новорічні фанти, отримали передбачення від «тигрика» на 2022 рік та   поласували смаколиками з традиційним англійським чаєм.
Захід пройшов надзвичайно весело, пізнавально, та  цікаво. 
 Різдво  - це душевне свято,  і так хочеться подарувати  краплинку щастя й радощів усім дітям! Це свято перемоги добра над злом, час, коли потрібно пробачити один одному. 
Бажаю усім нам жити з Божою благодаттю не тільки у цей день, а й протягом усього року.

 
 
06.12.2021року

Сьогодні День Збройних Сил України ми зустрічаємо в особливих умовах, а тисячі наших воїнів героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни.
У Любарському професійному ліцеї з нагоди цього свята керівником Захисту України  Зав’язуном Михайлом Олексійовичем було проведено виховний захист серед учнів закладу на тему: «Мужність і відвага крізь покоління».
Основною ідеєю проведеного заходу була думка про те, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть незалежність і суверенітет України.
Сильна держава починається із сильної армії.
Слава Україні! 

 

                           


День Гідності і Свободи – одна із знакових дат в історії України. З нагоди цього свята в Любарському професійному ліцеї класним керівником Остріцьким Сергієм Івановичем було підготовлено і проведено відкритий виховний захід «Україна – країна нескорених».
Головною метою заходу було показати, наскільки важливим є почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому, пояснити, що лише повага до себе може стати рушійною силою великих змін.
Учні пригадали події, які відбувалися в країні у 2013-2014 роках, розвинули почуття національної самосвідомості та громадянської активності, відчули необхідність єдності та цілісності України, усвідомили себе українцями, які несуть особисту відповідальність за долю держави.

 
          У середу, 29 вересня, в Любарському професійному ліцеї відбувся Національний урок пам’яті  до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру.
          Урок пам’яті був розроблений та проведений викладачем історії Сікалюк Р. В. таким чином, щоб він сприяв формуванню стійкого негативного ставлення здобувачів освіти  до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя.
          Також викладач з допомогою учнів 6 групи – Пяткевич Вікторії та 5 групи – Дороніної Анастасії ,  розкрила сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлила тему розстрілів у Бабиному Яру. Першокурсники запрошенні на захід розвивали навички критичного мислення через аналіз джерел та розширювали сучасне сприйняття процесу вивчення історії.
          Зокрема під час уроку була використана освітня платформа «Червона точка пам’яті», яка дозволила учням зробити свій внесок у колективне знання про Голокост і Другу світову війну.

                             

 

 

29 вересня 2021 року