Відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від   09.09.2022 року № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 21 грудня 2022 року за № 1649/38985, що набрав чинності з 01. 09. 2023 року та на підставі рішення атестаційної комісії (протокол №1 від 05 жовтня 2023 року) у 2024 році чергову атестацію пройдуть такі педагогічні працівники: 

ПІБ Посада (предмет, професія) Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання Присвоєння, підтвердження
1 Гадомська Інна Олександрівна      практичний психолог                 спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист підтвердження
присвоєння
2 Креничко Петро Петрович викладач предметів професійно-теоретичної підготовки спеціаліст вищої категорії, викладач-методист підтвердження
3 Мясніков Іван Володимирович викладач предметів професійно-теоретичної підготовки спеціаліст вищої категорії, старший викладач підтвердження
4 Сікалюк Ріта Володимирівна викладач суспільних дисциплін спеціаліст першої категорії, старший викладач присвоєння
5 Шастун Ольга Петрівна Викладач іноземної (англійської) мови та зарубіжної літератури спеціаліст першої категорії, старший викладач присвоєння
6 Ющенко Галина Олександрівна викладач фізичної культури спеціаліст вищої категорії, викладач-методист підтвердження
присвоєння
7 Демчук Анатолій Миколайович майстер в/н майстер в/н першої категорії підтвердження
8 Кіндрась Наталія Сергіїівна майстер в/н майстер в/н першої категорії підтвердження
9 Кузьмінський Дмитро Дмитрович майстер в/н майстер в/н першої категорії підтвердження
10 Шульц Оксана Михайлівна вихователь гуртожитку спеціаліст вищої категорії присвоєння

 

                              

Атестацію у 2021-2022 н. р. на підставі особистих заяв та клопотання адміністрації навчального закладу проходять такі педпрацівники:
1.1. Дукмас В. В., викладач хімії, біології, географії, на відповідність раніше присвоєних педагогічної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший викладач». 
1.2. Остріцький С. І., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки, на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «старший викладач» та присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії».
1.3. Нікулішин В. С., майстер в/н, на відповідність раніше присвоєного педагогічного звання «майстер виробничого навчання першої категорії».
1.4. Гевліч В. П., заступник директора з навчально-виховної роботи, на відповідність займаній посаді (по можливості, в зв’язку з перебуванням на лікарняному).
1.5. Суханіцький В. П., заступник директора з навчально-виробничої роботи, на відповідність займаній посаді.