01.12.2021 р.

1 грудня у Любарському професійному ліцеї відбулися змагання з настільного тенісу серед дівчат.
За результатами змагань призові місця розподілилися наступним чином:
І місце – Стукман Світлана, учениця групи №5
ІІ місце – Гур’єва Юліана, учениця групи №5
ІІІ місце – Стукман Зоя, учениця групи №5
Дякуємо переможцям і всім учасникам змагань.
Дівчата – молодці!

 
 «Здоров’я кожної людини – це його багатство» – під таким гаслом у Любарському професійному ліцеї пройшов день  фізичної культури та спорту.
Доброю традицією стало проведення такого свята в нашому навчальному закладі. Цього року воно пройшло у четвер, 16 вересня 2021 року.
Мета заходів цього дня – активізація фізкультурно-масової роботи в ліцеї, формування у дітей мотивацій до здорового способу життя. Свято проходило за всіма нормами карантину.
Участь у заходах брали усі бажаючі учні ліцею. План проведення передбачав туристичний похід до річки, де на учасників чекали цікаві завдання на станціях: візитна картка, спортивна асоціація, відображення, фортуна, баскетболіст, золоті руки, влучне око. Кульмінацією дня став смачний та ситний обід на лоні природи.
День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій повернулися додому.

                               


День захисника і захисниць України - це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави. Це свято вшанування козацької доблесті та звитяги, це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України від зазіхань північного сусіда-агресора, та усіх тих, хто поклав своє життя на Сході України в ім’я суверенності та єдності нашої держави.            
Напередодні цього дня в Любарському професійному ліцеї пройшов спортивно - розважальний захід "Козацькі розваги". Цікаве свято організувала і провела викладач фізичної культури  Ющенко Галина  Олександрівна.  Учасники заходу  продемонструвпли свої вміння і фізичні якості, знання історії про своїх предків - козаків. Всі присутні на святі отримали позитивні емоції і хороший настрій.

 

                             


 

20 жовтня у Любарському професійному ліцеї  серед здобувачів освіти (юнаків) відбулися змагання з настільного тенісу.  

Призові місця завоювали:
І місце – Федорчук Валентин, група №16
ІІ місце – Яневич Анатолій, група №4
ІІІ місце – Заставний Максим, група №15