День відкритих дверей
20 лютого 2020 року в Любарському професійному ліцеї відбувся День відкритих дверей. 
У межах заходу здобувачі освіти шкіл району ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, поспілкуватися з майбутніми викладачами та майстрами, дізнатися про зміст навчання, наявність гуртожитку тощо.
Для них була проведена екскурсія кабінетами та майстернями, організована виставка технічної та декоративно-прикладної творчості, перегляд відеофільмів про будні та свята навчального закладу. 

 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Цікава зустріч
           26 грудня 2019 року провідний фахівець Любарської районної філії  Житомирського обласного  Центру зайнятості Уздівська  Ірина Дмитрівна зустрілась з випускниками ліцею за професією «Електрогазозварник; водій автотранспортних засобів». Зустріч відбулася в рамках співпраці з Центром професійної кар’єри ліцею. 
           Метою зустрічі було надати майбутнім випускникам можливість зсередини побачити роботу служби, до якої звертаються в найскладніших життєвих ситуаціях. Під час бесіди зі здобувачами освіти  Ірина Дмитрівна ознайомила їх з можливостями та соціальними послугами, що надає служба зайнятості, розповіла, як правильно проходити співбесіду та як уникнути помилок, демонструючи змістовні презентації. 
           Наприкінці зустрічі   провідний фахівець звернула увагу на те, що лише спільними зусиллями шукача роботи та фахівців служби зайнятості можна досягти бажаного результату.
           Сподіваємося, що отримана в ході зустрічі інформація допоможе в майбутньому випускникам вдало пройти співбесіду та влаштуватися на роботу.

                                   Методист ліцею     Лавренюк Т. К. 
 

                               Наша адреса: Житомирська область, Любарський район, смт Любар, вул. Райради, 5

                                                  тел./факс (04147)2-31-74; 2-33-17    E-mail: lubar_liceu@ukr.net