26.04.2023

КРУГЛИЙ СТІЛ : "ЛЮБАРЩИНА І ПРОФТЕХОСВІТА : ПРОБЛЕМИ І ПЕРСПЕКТИВИ"      

26 квітня 2023 року у Любарському професійному ліцеї відбулось засідання круглого столу на тему: «Любарщина і профтехосвіта: проблеми і перспективи».
      Ця корисна і плідна зустріч була організована за ініціативи в.о.директора Данилка О.М. , сприяння і допомоги Любарського селищного голови Герасимчука В.М.
      В засіданні взяли участь керівники фермерських господарств та агрокомпаній, керівники основних приватних підприємств, провідні бізнесмени Любарщини, керівництво комунального підприємства, ветерани праці. В.о.директора, інші працівники адміністрації ліцею ознайомили гостей зі станом справ у навчальному закладі, висвітлили проблеми, що є у профтехосвіті в цілому і у Любарському професійному ліцеї зокрема.
      Під час обговорення існуючих проблем, пошуках шляхів вирішення різних виробничих питань (обробіток землі, проходження учнями практики, якість підготовки необхідних фахівців тощо) від підприємців та фермерів
прозвучало багато слушних і цікавих думок, пропозицій, зауважень, які, безумовно, слід взяти до уваги і враховувати при плануванні і проведенні навчально-виробничого процесу.
     Керівництво Любарського професійного ліцею щиро дякує всім, хто відгукнувся на запрошення взяти участь у засіданні круглого столу, хто залишився небайдужим і знайшов вільний час для обговорення проблем і перспектив закладу профтехосвіти на Любарщині.
    Висловлені на засіданні пропозиції і зауваження стануть підґрунтям для подальшого розвитку навчального закладу, основою для обговорення на наступних зустрічах у ліцеї.

13.04.2023

Зустріч з кар`єрним радником     

     13 квітня 2023 року кар’єрний радник Любарського відділу  Житомирської філії  ЖОЦЗ Уздівська  Ірина Дмитрівна зустрілась з випускниками ліцею. Зустріч відбулася у рамках співпраці з Центром професійної кар’єри навчального закладу.
      У ході зустрічі кар’єрний радник Ірина Дмитрівна ознайомила випускників з особливостями сучасного ринку праці та колом професій, які користуються попитом у нашому районі,  розповіла, як правильно проходити співбесіду та як уникнути помилок.  На завершення  фахівець центру зайнятості  висловила сподівання, що зустріч не пройшла  марно і побажала учням звертатися, при потребі, за консультаціями.

 

День відкритих дверей

         Вибір професії – одне з найважливіших рішень у житті. Професія – це в більшості випадків на все життя. Саме тому, дуже важливо зважено і з розумом підійти до вибору майбутнього фаху. Перший крок – вибір навчального закладу. Для цього, власне, кожного року і проводяться Дні відкритих дверей майже у всіх навчальних закладах України. 12 квітня свої двері для охочих познайомитися відкрив Любарський професійний ліцей. 
        День відкритих дверей – це завжди можливість познайомитись з історією навчального закладу, викладацьким колективом, відділеннями та професіями, умовами вступу та навчально-матеріальною базою. На захід завітали випускники шкіл разом з батьками. День відкритих дверей у Любарському професійному ліцеї виявився захопливою подією, де батьки та діти отримали можливість заглибитися в давню  історію цього освітнього закладу. Вони мали унікальну можливість ознайомитися з викладацьким колективом, який відзначається не лише професіоналізмом, але і творчим підходом до розвитку кожної особистості.
    Присутні також здобули вичерпну інформацію про професії, які можна здобути  у ліцеї, а також спектр можливостей для професійного росту. Окрім того, гості події мали змогу оцінити навчально-матеріальну базу ліцею, переконатися в сучасних умовах навчання та практичних можливостях для здобувачів освіти. День відкритих дверей виявився важливою кроком у сприянні вибору правильного освітнього шляху .

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Цікава зустріч
           26 грудня 2019 року провідний фахівець Любарської районної філії  Житомирського обласного  Центру зайнятості Уздівська  Ірина Дмитрівна зустрілась з випускниками ліцею за професією «Електрогазозварник; водій автотранспортних засобів». Зустріч відбулася в рамках співпраці з Центром професійної кар’єри ліцею. 
           Метою зустрічі було надати майбутнім випускникам можливість зсередини побачити роботу служби, до якої звертаються в найскладніших життєвих ситуаціях. Під час бесіди зі здобувачами освіти  Ірина Дмитрівна ознайомила їх з можливостями та соціальними послугами, що надає служба зайнятості, розповіла, як правильно проходити співбесіду та як уникнути помилок, демонструючи змістовні презентації. 
           Наприкінці зустрічі   провідний фахівець звернула увагу на те, що лише спільними зусиллями шукача роботи та фахівців служби зайнятості можна досягти бажаного результату.
           Сподіваємося, що отримана в ході зустрічі інформація допоможе в майбутньому випускникам вдало пройти співбесіду та влаштуватися на роботу.

                                   Методист ліцею     Лавренюк Т. К. 
 

                             


Відповідно до плану проведення Тижня професійної освіти в ЗП(ПТ)О  Житомирської області, в Любарському професійному ліцеї  з 18 жовтня по 23 жовтня проведено ряд заходів: