У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень - вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. 
        Вибір професії, яка відповідає інтересам, нахилам і особливостям особистості молодої людини - завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності. 
        Профорієнтація – це система заходів, спрямованих на виявлення особистісних особливостей, інтересів і здібностей у кожної людини для надання їй допомоги в усвідомленому виборі професії, найбільш відповідної її індивідуальним можливостям.
        Тому, з цією метою від Центру професійної кар’єри практичним психологом Гадомською Інною Олександрівною серед батьків учнів 9 класу Стрижівського ліцею була проведена бесіда «Професійний вибір. Професії майбутнього.»
        Батьки мали змогу дізнатися про освітній заклад, перелік професій, перспективи розвитку, подальше працевлаштування, попит на ринку праці затребуваних виробничих професій…

 

13.04.2023 

     13 квітня 2023 року кар’єрний радник Любарського відділу  Житомирської філії  ЖОЦЗ Уздівська  Ірина Дмитрівна зустрілась з випускниками ліцею. Зустріч відбулася у рамках співпраці з Центром професійної кар’єри навчального закладу.
     У ході зустрічі кар’єрний радник Ірина Дмитрівна ознайомила випускників з особливостями сучасного ринку праці та колом професій, які користуються попитом у нашому районі,  розповіла, як правильно проходити співбесіду та як уникнути помилок.
     На завершення  фахівець центру зайнятості  висловила сподівання, що зустріч не пройшла  марно і побажала учням звертатися, при потребі, за консультаціями.