Стажування педагогічних працівників

закладів професійної (професійно-технічної) освіти області

з професій зварювального виробництва.     

        13 грудня 2023 року на базі ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище»  відбулося   стажування педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області з професій зварювального виробництва. Стажування проводили фахівці ТОВ «Самміт». Від Любарського професійного ліцею вдосконалити професійний рівень змогли майстри виробничого навчання Дмитро Кузьмінський та Наталія Невмержицька.
      Приємно відзначити, що повернулися наші колеги з позитивними враженнями та схвальними відгуками про організацію стажування, побачені майстер-класи та змогу самому спробувати виконати роботу. Така форма співпраці є цікавою і результативною.
       Дякуємо!

 

                             


28 жовтня 2021 року під час курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників (майстрів в/н) при Білоцерківському інституті неперервної професійної освіти  на базі Любарського професійного ліцею було організовано світове кафе, де слухачі  в затишній атмосфері ділились професійним досвідом зі своїми колегами. 
Чому це так важливо для кожного? Тому, що стрімко зростають вимоги до кваліфікованого робітника, тому що сучасні роботодавці зацікавлені у спеціалістах, які вміють працювати з інформацією, володіють творчим та критичним мисленням, знаходять оптимальні рішення, вміють висловлювати та відстоювати власну думку. 
Методист ліцею  Лавренюк Т. К. запропонували подивитися майстер-класи майстрів в/н, де вони, завдяки інноваційним методам і прийомам впроваджують на своїх уроках ключові компетентності.

 

 


З метою підвищення методичного та практичного рівнів інформаційно-цифрової компетентності щодо використання цифрових технологій в освітньому  процесі , зокрема, в умовах дистанційного навчання, 8 педагогічних працівників Любарського професійного ліцею  (Кіндрась Н. С., Креничко П. П., Лавренюк Т. К., Локайчук Л. П., Мясніков І. В., Сідлецька О. П., Сікалюк Р. В., Шатрук Л. Г.)  пройшли підвищення кваліфікації за тренінговою програмою для педагогічних працівників закладів П(ПТ)О на тему: «Покращення цифрових навичок викладачів та управлінського персоналу закладів профтехосвіти» - 2021 рік;  Яткевич Л. П., викладачка фізики, успішно завершила дистанційний курс навчання « Основні аспекти створення дистанційного курсу навчання на прикладі платформи MOODLE» - 2020 рік; решта педагогічних працівників завершила онлайн-курс «Про дистанційний та змішаний формати навчання для педагогів закладів ПТО».