Перелік кабінетів лабораторій майстерень ЛПЛ

 

Перелік навчально-виробничого обладнання

 

Наявність навчально-виробничого обладнання і техніки

 

Наявність тракторів, автомобілів, сільськогосподарських та меліоративних машин

 

 

КАБІНЕТИ ЗАГАЛЬООСВІТНЬОЇ ПІДГОТОВКИ

 

 

 


ПРОФЕСІЯ

"ПЛОДООВОЧІВНИК"

      Професійно - теоретична підготовка з даної професії здійснюється у 5 відповідно обладнаних кабінетах , професійно практична - в обладнаній теплиці та присадибній ділянці.

 

 


ПРОФЕСІЯ

ПРОДАВЕЦЬ ПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ

        Для здобуття професійних знань і навичок використовуються 3 кабінети, магазин - майстерня та кафе - лабораторія "Бадьора сова"

 


 

ПРОФЕСІЯ

ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК

        Для здобуття професійних знань і навичок використовуються 5 кабінетів та 2 майстерні.


 

ПРОФЕСІЯ

ВОДІЙ АВТОТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

(КАТЕГОРІЯ "С1")

        Для здобуття професійних знань і навичок використовуються 5 кабінетів  та маневрований майданчик для вправ з початкового водіння автомобіля (автодром).


 

ПРОФЕСІЯ

ТРАКТОРИСТ -МАШИНІСТ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА

(КАТЕГОРІЯ "А1", "А2", "В1")

        Для здобуття професійних знань і навичок використовуються 5 кабінетів, слюсарна майстерня та маневровий майданчик для вправ з початкогого водіння автомобілля (автодром)

 

 


 

ПРОФЕСІЯ

"СЛЮСАР З РЕМОНТУ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ МАШИН ТА УСТАТКУВАННЯ"

(1-2 РОЗРЯД)

      Професійно - теоретична підготовка з даної професії здійснюється у 8 відповідно обладнаних кабінетах ,а професійно практична в слюсарній майстерні


 

 

 


ГУРТОЖИТОК

 

Умови доступності

Любарського професійного ліцею

для навчання осіб з особливими освітніми потребами.

    У Любарському професійному ліцеї створені сприятливі умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами.
      Заклад повністю забезпечений необхідними навчальними площами. 
   У навчальному закладі створений інклюзивно-навчальний кабінет, який обладнаний для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами, де передбачено як місце для роботи, так і місце для відпочинку.
     У наявності пандус, а також передбачено пандус для доступу до укриття. 
     Будівлі закладу, де перебувають здобувачі освіти, об’єднані зручними переходами, а сходи обладнані поручнями для безпечного переміщення.
    У приміщеннях навчального закладу та гуртожитку виконано ремонт холів, навчальних кабінетів та кімнат, у яких проживають здобувачі освіти з особливими освітніми потребами. Усі основні приміщення мають природне освітлення, а світло на робочі місця падає ліворуч.
  При оздобленні навчальних приміщень враховано такі вимоги, як світлі тони стін, меблі та парти кольору натурального дерева, білі стелі й віконні рами. Розташування меблів і обладнання сприяє максимальному використанню денного світла та рівномірному освітленню приміщень, а з вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення.
  У закладі дотримується повітряно-тепловий режим, приміщення обладнані системами центрального опалення та вентиляції, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови. Чистота повітря підтримується завдяки регулярному вологому прибиранню та використанню всіх видів провітрювання (наскрізного, кутового, однобічного).
   Навчальні меблі відповідають віковим та морфофункціональним особливостям здобувачів освіти, враховується специфіка освітнього процесу. 
 Здобувачам освіти надаються психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги, у ліцеї працюють соціальний педагог та практичний психолог. 
   Територія закладу освіти підтримується у належному стані, будівлі та приміщення належно художньо-естетично оформлені.
   Любарський професійний ліцей постійно працює над покращенням умов навчання, забезпечуючи комфорт та доступність для всіх здобувачів освіти, у тому числі для осіб з особливими освітніми потребами.