Собор, соборність, Україна –
Які то рідні нам слова.
Бо нація – одна-єдина
І Батьківщина лиш одна.
22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об'єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.
Соборністьукраїнських земель маєглибокеісторичнекоріння, спирається на споконвічнумрію народу про власнунезалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалогопроцесуїїформування
Національно-патріотичневиховання молодого поколінняформуєсвідомогогромадянина – патріотаУкраїнськоїдержави, активного провідниканаціональноїідеї, представникаукраїнськоїнаціональноїеліти через набуття молодим поколіннямнаціональноїсвідомості, активноїгромадянськоїпозиції, високихморальнихякостей, прищепленняповаги до прав людини і громадянинаУкраїни, Конституції, державноїсимволіки, виховання бережливого ставлення до національногобагатствакраїни, мови, культури та традицій. Національно-патріотичневихованнянеможливе без відповіднихзаходівщодовідзначенняважливихпам'ятних дат.
Тож 21 січня в Любарському професійному ліцеї пройшов виховний захід, присвячений Дню Соборності України, який провела класний керівник Сідлецька Оксана Павлівна разом  з учнямиДороніною Анастасією, ГурієвоюЮліаною, Стукман Світланою, Стукман Зоєю та Ткачук Оксаною. Здобувачі освіти мали змогу дізнатися багато цікавого та нового про цей день, поринути у історичні події, показати свої знання у вікторині «Як  я знаю Україну»
А наша єдністьнездоланна,
Бо в нас течекозацька кров.
За скількиліт нас не здолали,
А отжевистоїмознов.
Яка ж вдалась сьогодніднина!
Щохочетьсяспіватьпісень
Моя соборнаУкраїна

 

 


1                        

                           


09 листопада 2021 р.

                           


02 листопада 2021 року

Працівники Любарського професійного ліцею 02 листопада 2021 року приєднались до акції "Озеленення планети" в рамках екологічної ініціативи Президента України "Зелена країна" і висадили дерева на території свого закладу освіти

                             


1 жовтня 2021 р.

          Професійне свято вчителів відзначається щорічно в першу неділю жовтня. У цей день заведено вітати працівників освіти. Свято вчителів є особливим у Любарському професійному ліцеї. Заздалегідь учні готують привітання вчителям. День у ліцеї розпочався для вчителів  святковою лінійкою: звучала гарна музика, пісні,  учні  вітали вчителів віршами та  квітами.
          Щиро вітаємо Вас з професійним святом! 
          Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, 
за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою. Цими чудовими якостями  Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. 
          Бажаємо Вам, дорогі  вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача.

1

1 вересня 2021 року                         

Ліцеїсти сіли за парти
Знову свята радісні хвилини
Безліч вересневих привітань
Здрастуй, ліцею! Ненька-Україна 
Нас вітає всіх зі святом знань!

Вересневий ранок додавав настрою учням Любарського професійного ліцею, що прийшли на урочистості з нагоди Дня першого дзвінка. Майданчик біля головного входу навчального закладу заповнили триста учнів Любарського, Чуднівського, Романівського районів.  Під звуки національного гімну кращі учні ліцею Петкевмч Вікторія та Луцко Олександр підняли Державний Прапор України. Святковий настрій присутнім подарували  викладач історії Сікалюк Р. В. та ведучі свята, порадували піснею Ющенко Г. О., Чабан Л. В., Одончук В. М., Шастун О. П.
Найбільша увага була прикута першокурсникам – 145 юнакам і дівчатам, на яких ліцей покладає великі надії, яким педагоги передадуть свої знання. З теплими батьківськими словами директор ліцею Гнатишин В. В. звернувся до нового поповнення, висловив надію, що нинішні першокурсники не пошкодують про свій вибір, адже у них попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста і повна знань. 
Від імені першокурсників клятву ліцеїста зачитала Дороніна Анастасія та присягнула наполегливо здобувати знання, берегти честь і гідність ліцею, брати активну участь у житті навчального закладу.
Радісні зустрічі з друзями, теплі вітання викладача Сідлецької О. П. викликали в учнів одночасно і сум, і радість, і хвилювання. Урочиста лінійка завершилась. Розпочались трудові будні педагогів та здобувачів освіти.

Методист ліцею                                                Т. К. Лавренюк
 

 

 

Обласний конкурс на краще відео з популяризації робітничої професії; "Плодоовочівник"

 

Обласний конкурс на краще відео з популяризації робітничої професії: "Електрогазозварник"

 

                                                                 

 І знову 1 вересня

                           Україно! Зустрічай здобувачів освіти – це твоє майбутнє!
                           Розвивайся й квітни, Дерево ліцейського родоводу!
                           Прапор України, серце патріота, мирне небо – наша сутність,
                           Тепло пригорни в обіймах, рідний ліцею , своїх вихованців!

Перше вересня. Час воєнний.
Та залежить від тебе й від мене,
Як цей рік навчальний прожити,
Головне – ми в душі ще діти!

 

Подолаємо, переможемо,
Ми все зробимо і все зможемо,
Ми ще будемо всі щасливі,
Головне – ми душею красиві!

 

Перемоги ми всі чекаємо,
Вона близько – ми точно знаємо,
Буде мир, сонце Правди буде,
Головне – ми в душі справжні Люди!

                               Наша адреса: Житомирська область, Любарський район, смт Любар, вул. Райради, 5

                                                  тел./факс (04147)2-31-74; 2-33-17    E-mail: lubar_liceu@ukr.net

                               Наша адреса: Житомирська область, Любарський район, смт Любар, вул. Райради, 5

                                                  тел./факс (04147)2-31-74; 2-33-17    E-mail: lubar_liceu@ukr.net

Міністерство освіти і науки України