1                        

                                                                 

 

 

Обласний конкурс на краще відео з популяризації робітничої професії; "Плодоовочівник"

 

1

Обласний конкурс на краще відео з популяризації робітничої професії: "Електрогазозварник"

 

1 вересня 2021 року                         

Ліцеїсти сіли за парти
Знову свята радісні хвилини
Безліч вересневих привітань
Здрастуй, ліцею! Ненька-Україна 
Нас вітає всіх зі святом знань!

Вересневий ранок додавав настрою учням Любарського професійного ліцею, що прийшли на урочистості з нагоди Дня першого дзвінка. Майданчик біля головного входу навчального закладу заповнили триста учнів Любарського, Чуднівського, Романівського районів.  Під звуки національного гімну кращі учні ліцею Петкевмч Вікторія та Луцко Олександр підняли Державний Прапор України. Святковий настрій присутнім подарували  викладач історії Сікалюк Р. В. та ведучі свята, порадували піснею Ющенко Г. О., Чабан Л. В., Одончук В. М., Шастун О. П.
Найбільша увага була прикута першокурсникам – 145 юнакам і дівчатам, на яких ліцей покладає великі надії, яким педагоги передадуть свої знання. З теплими батьківськими словами директор ліцею Гнатишин В. В. звернувся до нового поповнення, висловив надію, що нинішні першокурсники не пошкодують про свій вибір, адже у них попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста і повна знань. 
Від імені першокурсників клятву ліцеїста зачитала Дороніна Анастасія та присягнула наполегливо здобувати знання, берегти честь і гідність ліцею, брати активну участь у житті навчального закладу.
Радісні зустрічі з друзями, теплі вітання викладача Сідлецької О. П. викликали в учнів одночасно і сум, і радість, і хвилювання. Урочиста лінійка завершилась. Розпочались трудові будні педагогів та здобувачів освіти.

Методист ліцею                                                Т. К. Лавренюк
 

                             


1 жовтня 2021 р.

          Професійне свято вчителів відзначається щорічно в першу неділю жовтня. У цей день заведено вітати працівників освіти. Свято вчителів є особливим у Любарському професійному ліцеї. Заздалегідь учні готують привітання вчителям. День у ліцеї розпочався для вчителів  святковою лінійкою: звучала гарна музика, пісні,  учні  вітали вчителів віршами та  квітами.
          Щиро вітаємо Вас з професійним святом! 
          Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, 
за любов до дітей і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою. Цими чудовими якостями  Ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. 
          Бажаємо Вам, дорогі  вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача.

                               Наша адреса: Житомирська область, Любарський район, смт Любар, вул. Райради, 5

                                                  тел./факс (04147)2-31-74; 2-33-17    E-mail: lubar_liceu@ukr.net

                               Наша адреса: Житомирська область, Любарський район, смт Любар, вул. Райради, 5

                                                  тел./факс (04147)2-31-74; 2-33-17    E-mail: lubar_liceu@ukr.net

Міністерство освіти і науки України