ВАС ВІТАЄ ЛЮБАРСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ - ЗАКЛАД,

ЯКИЙ МАЄ ЦІКАВУ, ЗАХОПЛЮЮЧУ ІСТОРІЮ

   ЇЇ творці – креативні, відповідальні учні, які знаходяться в постійному пошуку і мріють, щоб їх знання стали фундаментом нової  форми господарювання на землі.  Прислухатися до пульсу життя, працювати в ритмі нового часу – завдання викладачів та майстрів в/н ліцею.

 


 

З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ !       

          Цього року відзначаємо Миколая за оновленим календарем — 6 грудня. Саме із цього дня починаються зимові свята, всіх охоплює передноворічний настрій, але у всіх одне бажання – ПЕРЕМОГА. От і в нашому навчальному закладі, Голова Ради учнівського самоврядування – Равриш Руслан в ролі Святого Миколая завітав у кожен навчальний кабінет, майстерню, лабораторію з привітаннями та солодкими подарунками, вікториною, загадками. 
               Благословляю вас діти, український цвіте!
               Будьте завжди всі здорові радісні, завзяті
               Хай панує Боже слово в кожнім серці й хаті.
              Я несу  в дарунок щастя, мир, достаток, згоду,
              Віру всім у перемогу нашого народу.
             Згине скоро зло й руїна, Бог не спить, чатує…
             Нашу славну Україну ЗСУ врятують!
             Буде ненька –Україна вільна і багата,
             І святкова пісня буде на весь світ лунати!


Державна кваліфікаційна атестація

Одним з найважливіших показників якості професійної підготовки здобувачів освіти у закладах професійної (професійно-технічної) освіти є Державна кваліфікаційна атестація, коли здобувачі освіти мають можливість показати свої знання, вміння та навички, які вони отримали під час навчання у стінах освітнього закладу.
        29 листопада 2023 року у Любарському професійному ліцеї відбулась Державна кваліфікаційна атестація (ДКА) – завершальний етап навчального процесу, що проводився  державною кваліфікаційною комісією з метою визначення рівня кваліфікації та підготовки випускників до самостійної роботи з професії «Електрогазозварник; водій автотранспортних засобів». 40 випускників ліцею захищали дипломні роботи з професії та боролися за отримання робітничої кваліфікації. Члени екзаменаційної комісії підводили підсумки за показниками виробничої практики та захистом дипломних робіт.
     За результатами ДКА  усі 40 здобувачів освіти отримають дипломи кваліфікованого робітника, один із них – з відзнакою.
    Вітаємо! Бажаємо, щоб отримані знання, вміння та навички стали запорукою  вдалого професійного майбутнього!

 


    Конкурс професійної майстерності серед здобувачів освіти 2023

     У Любарському професійному ліцеї щорічно проводяться конкурси професійної майстерності серед здобувачів освіти. Цьогоріч вони тривали з 20 по 24 листопада 2023 року.

     Учні мали змогу перевірити свої сили, отримати досвід участі в конкурсах, порівняти свою роботу з роботою іншого учасника. Це розвиває інтерес до обраної професії, мотивує до кращого навчання Адже змагання – це завжди рух до мрії!

    Педагогічний та учнівський колективи ліцею вітають переможців та бажають їм подальших перемог та професійного натхнення.

Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування

І місце - Поліщук Ілля, група № 1

ІІ місце – Мусієвич Олексій, група № 4

ІІІ місце – Козин Артур, група № 3

Електрогазозварник

І місце - Метельський Павло, група № 14

ІІ місце – Годованець Вадим, група № 9

ІІІ місце – Іванов Максим, група № 14

Водій автотранспортних засобів

І місце - Заставний Максим, група № 15

ІІ місце – Біленький Артем, група № 3

ІІІ місце – Ковальчук Олександр, група № 3

Продавець продовольчих товарів

І місце - Поліщук Богдан, група № 8

ІІ місце – Стукман Зоя, група № 5

ІІІ місце – Вітюк Ірина, група № 8

Тракторист-машиніст с/г виробництва

І місце - Цвігун Максим, група № 15

ІІ місце – Сідлецький Вадим, група № 15

ІІІ місце – Козаченко Максим, група № 2

Плодоовочівник

І місце - Стукман Зоя, група № 5

ІІ місце – Вітюк Ірина, група № 8

ІІІ місце – Поліщук Богдан, група № 8


 

 


ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ 

       Сьогодні, 29 вересня, у Любарському професійному ліцеї відбулася святкова лінійка з нагоди свята – Дня працівників освіти. Свято є особливим  у закладі. Заздалегідь учні готували  привітання, святкові сувеніри, прикрашали вхід до ліцею. На подвір’ї  зібралися святково одягнені вихованці та педагоги. Ведучі Ірина та Артем  розпочали святкову лінійку, щоразу дякуючи своїм наставникам за вміння сіяти добре, мудре, вічне.
      Вітаючи на урочистій  лінійці колег із професійним святом,  директор ліцею  Олександр Данилко вручив грамоти та цінні подарунки за добросовісну і сумлінну працю Креничку П. П., Сікалюк Р. В., Ющенко Г. О., Назарівському Р. М., Беху В. Л., Демчуку А. М., Кіндрась Н. С., Левчуку В. М., Назарівському О. А.    За багаторічну  сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток освіти області заступнику директора з навчально-виховної роботи Віктору Гевлічу була вручена Подяка від Житомирської ОВА.   Володимир Григорович Денисюк, вітаючи колег, сказав: « Найголовніше завдання зараз: для учнів — вчитися, для вчителів — вчити. Необхідно робити все для того, щоб учні бажали здобувати знання».  Упродовж заходу для педагогів лунали пісні у виконанні вихованців ліцею.
      На жаль, сьогоднішнє свято не таке, як завжди. В нашій країні триває війна, на якій гинуть українці.  Тому усі присутні вшанували пам’ять полеглих на фронті учнів, які навчалися в різний час, хвилиною мовчання.
        Атмосфера цього дня для всіх працівників була насправді теплою та дружньою. Наостанок ведучі побажали усім педагогам наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі, побільше талановитих учнів, миру в оселях та країні.


 

       Спортивно - патріотична подорож

         Велику роль у патріотичному вихованні учнів відіграють походи та екскурсії. Традиційними стали такі походи для здобувачів освіти Любарського професійного ліцею. Цього року похід співпав із Всесвітнім днем миру. Мир – актуальне та значиме для українців слово. Як ніколи, ми відчуваємо потребу в спокої, злагоді, мирному небі над головою. Тому захід розпочався з виготовлення окопних свічок для наших бійців. Викладачка історії Ріта Сікалюк провела для усіх присутніх майстер-клас з їх виготовлення. І всі долучились до цієї важливої справи, щоб підтримати наших військових.

         І ось знову важлива в кожного присутнього мить – покладання квітів до Алеї слави і пам’яті про загиблих військовослужбовців громади. Тому без болю не обходиться, адже вони віддали найдорожче - своє життя.

        Крокуючи містечком, учні щоразу ближче наближалися до призначеного місця, де їх очікували 10 спортивних станцій. Змагалися команди на швидкість, спритність, силу, кмітливість та винахідливість.

         Перемогла дружба. Гарний настрій, заряд енергії та позитивні емоції отримали всі учасники заходу.


 

 

   ДЕНЬ ЗНАНЬ 2023

    Відлетіло у вирій літо, і ось уже подвір’я Любарського професійного ліцею наповнилось дзвінким сміхом першокурсників. Бо саме їм випала честь бути учасниками свята, приуроченого Дню знань. День знань – символ чистоти, початок нового навчального року і чудовий привід зібратися з думками і зануритися в бездонний океан науки. Саме такими словами розпочався захід, ведучі якого Дороніна Настя та Равриш Руслан чудово поєднали побажання здобувачам освіти з корисними порадами, як досягти успіху на шляху до обраної мети.
    Звісно, нинішнє свято першого вересня проходить у складний час війни з агресором, і це не може не відобразитися на навчальному процесі, - так наголосив у виступі в. о. директора Данилко О. М. Тож маємо всі зусилля спрямувати на те, щоб бути гідними щоденного подвигу наших захисників.
    Зі словами, пронизаними високим патріотизмом, звернулася до присутніх Україна-мати, роль якої креативно підготувала викладач історії Сікалюк Р. В. 
    Окрасою заходу стали пісні у виконанні Ющенко Г. О., Чабан Л. В., Оданчука В. М., Степчук Н. Лунали щирі слова подяки педагогам, хто без жалю віддає свої знання і тепло сердець вихованцям. Адже для них розпочався цікавий період знайомства зі здобувачами освіти, яких вони поведуть нелегкими дорогами країни знань.
    Свято промайнуло на одному подиху. Натомість залишилась тривога… адже іде війна, і всі ми прагнемо одного – швидкої перемоги над ворогом.
    Тож залишається побажати усім, аби наша найзаповітніша мрія збулась. А нашим здобувачам освіти – нових відкриттів, цікавих зустрічей, натхнення, творчості, креативу, мирного завтра!
    В добрий путь!

     


Іспит на отримання посвідчення на право керування тракторами та сільськогосподарськими машинами    

04 липня 2023 року учні ліцею, які навчались за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» складали іспит на отримання посвідчення на право керування тракторами та сільськогосподарськими машинами (категорії «А1», «А2», «В1»).

      Комісія головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області кваліфіковано оцінила теоретичні знання та практичні вміння випускників ліцею, більшість з яких успішно склала цей важливий іспит і, отримавши посвідчення на право керування, готова працювати у сільському господарстві нашої держави задля спільної перемоги.


 

                                           В океан Життя відправляються випускники ліцею
         День прощання з ліцеєм  завжди святковий, радісний і сумний водночас. Радісно розправляти крила, але так боляче лишати рідні місця, де пролетіли неповторні роки.
       30 червня  в житті Любарського професійного ліцею  відбулась знаменна подія –  в своє перше плавання відправився екіпаж випускників. Кожен із них склав останній іспит, довівши перш за все самому собі: до життя готовий. Попереду – невідомість, загадкове майбутнє, позаду – тихий берег юності, до якого ще не раз захочеться повернутися. 
        В актовій залі на урочисте святкування зібралися  ті, кому небайдужа доля  випускників: адміністрація ліцею, викладачі, майстри виробничого навчання, батьки, гості, і, звичайно, випускники.  Ведучі свята, викладачі Ющенко Г. О. та Шастун О. П.  запропонували подякувати Збройним силам за можливість проведення свята і привітати гучними оплесками випускників 
Особливо зворушливими на святі  були напутні слова мами випускника – КОЛОМІЄЦЬ Олени Вікторівни,  яка благословила дітей короваєм, щоб завжди через роки він кликав їх до рідної домівки. За традицією ведучі свята перше вітальне слово надали директору ліцею Данилку О. М. Звертаючись до випускників він зазначив, що цей навчальний рік був складним. В країні війна. Більше навчалися дистанційно. Та все ж таки учні змогли,  завдяки нашим Збройним силам, закінчити навчальний заклад. Від сьогодні кожен з випускників піде своїм власним шляхом, не оглядаючись, не чекаючи підказок, і кожному доведеться шукати відповіді на безліч питань, які ставитиме їм життя. .  Пам’ятайте: Україні потрібні ваші знання, віра і оптимізм, патріотична громадянська позиція 
      Класні керівники та майстри в/н – мудрі порадники і вірні друзі, терпеливі наставники і надійні захисники…. З надзвичайною теплотою для випускників звучали слова  майстрині в/н Кіндрась Н. С.  Подяками були відзначені учні, які мали активну громадську позицію:  Баланенко Софія, Локотош Олександр, Козаченко Валентин, Філіп’єв Іван, Дюба Діана, Бульчак Світлана, Петкевич Вікторія.
     Невблаганно швидко спливає час, все більше віддаляючи ті береги, що ваблять неповторно яскравими образами дитинства, білосніжними весняними садами юності. Виринатиме серед них і ліцей замріяною бригантиною, що понесла кожного у шалений вир життєвого океану, де штиль – тимчасове явище, а шторми -  то екзамени на зрілість, на витривалість, на людяність…

 


Державна кваліфікаційна атестація     

   26-27 червня  2023 року  Державну кваліфікаційну атестацію у Любарському професійному ліцеї складали учні груп №1, №4 за професією «Тракторист-машиніст с/г виробництва; слюсар з ремонту с/г машин та устаткування» водій а/т засобів» та групи №6 – майбутні плодоовочівники та продавці продовольчих товарів.
         63 випускники ліцею презентували і  захищали дипломні роботи з професій,  здавали звіти з проходження виробничої практики на підприємствах та боролися за отримання робітничої кваліфікації.
Здобувачі освіти, а завтра вже кваліфіковані робітники, на достатньому та високому рівнях  показали свої знання і вміння, здобуті під час навчання у стінах закладу.          
        Члени державної кваліфікаційної комісії побажали випускникам  мирного неба, міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.

 


 

                                                                                                                                                                                              

                                                                                                                                                                              ТИЖДЕНЬ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ
       
В Любарському професійному ліцеї в період з 22.05.2023 по 26.05.2023 року  були проведені заходи в рамках  Тижня  професійної освіти в Україні. Педпрацівники та учні ліцею взяли активну участь у різноманітних заходах в онлайн та в офлайн форматі.
   Крім різноманітних форм роботи  (відеолекторій, круглий стіл, анкетування, відеоексплейнер, профорієнтаційний тренінг, відео- майстер-клас, онлайн - конференція, коло ідей, зустрічі, профорієнтаційна поїздка.) педпрацівники та учні ліцею переглянули відеоматеріали Міністерства освіти і науки України, які транслювалися у соціальних мережах.
     Проведення таких заходів сприяє зростанню інтересу до обраної професії, стимулює здобувачів освіти до професійного розвитку , кар’єрного зростання, допомагає  здійснити правильний  вибір у житті на користь навчання у закладах П(ПТ)О.

 

 


 

«Ми - сильні»

       Кожен колектив має талановитих і здібних людей, які є його окрасою. Не став винятком і Любарський професійний ліцей. Здобувачі освіти нашого закладу досягають гарних результатів не лише в навчанні, але й заявляють про себе як найкращі представники його. Серед наших талантів – поетеса –початківець Вітківська Олена , яка є прикладом не тільки в навчанні , але й гарно віршує. Один із її віршів «Ми - сильні» пропонуємо вашій увазі.

 


 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2023

 

 

 

 

 


 

Зустріч з представниками 4-го відділу Житомирського районного центру комплектування та соціальної підтримки у смт Любарі

     

       5 травня 2023 року учні ліцею зустрілись з представниками 4-го відділу Житомирського районного центру комплектування та соціальної підтримки у смт Любарі .

       На цій зустрічі здобувачами освіти було отримано багато цікавої, різнобічної і корисної інформації про особливості вступу на навчання до навчальних закладів військового профілю , особливості оформлення і проходження військової служби за контрактом, переваги отримання військової освіти молоддю, яка має патріотичну громадянську позицію, небайдужа до долі України.

    Дякуємо уповноваженим працівникам РТЦК та СП за співпрацю і плануємо продовжити такі зустрічі у майбутньому.

 


 

 

     28 квітня відбувся обласний онлайн-конкурс «Рятівник» для старшої вікової групи, який проводився у рамках ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
     Рій «Нащадки козаків»» на чолі з наставниками – викладачем Захисту України Зав`язуном М.О , медпрацівником Грушак В.В. також взяв участь у Конкурсі .
    Учасники рою Равриш Руслан, Говорун Дмитро, Древняк Олександр, Чепурний Ілля, Ніколайчук Володимир, Козаченко Максим, Вітюк Ірина, Ніколаєва Анна у І – му та ІІ – му етапах Конкурсу продемонстрували свої вміння і навички з медико-санітарної підготовки, під час виконання алгоритму дій підрозділу в зоні обстрілу при виявленні пораненого, допомозі пораненому в зоні укриття та під час транспортування пораненого із зони обстрілу в зону укриття та зону повної безпеки.
    Під час проведення Конкурсу учні отримали досвід у наданні медичної допомоги, відпрацювали на практиці певні алгоритми дій, які можуть знадобитись у складних життєвих обставинах.

ВІДЕОЗВІТ КОНКУРСУ

 


 

Трактор Беларус 80.1, ціна 617820 грн — Prom.ua (ID#1290318701)    ВЕСНЯНО - ПОЛЬОВІ РОБОТИ 2023

       З настанням потепління час розпочинати весняні роботи  в саду та полі, адже запорукою хорошого врожаю є своєчасний обробіток землі та висів культур.  Тож сьогодні, 24 квітня  2023 року, майстри виробничого навчання за вказівкою  в. о. директора Данилка О. М. розпочали весняно-польові роботи на навчальному господарстві: основний обробіток грунту під посів ярих та овочевих культур. 
Роботи багато, але впоратися можна з усім, якщо чітко визначити для себе, що і в якій послідовності треба виконувати.

 

 


 

Цікава зустріч

     З метою інформування учнів ліцею щодо правил трудових відносин, ризиків і наслідків незадекларованої праці та трудової експлуатації, зокрема, в умовах воєнного стану, інформування щодо прав неповнолітніх у трудових відносинах, особливостей використання праці осіб молодше 18 років, убезпечення себе від трудової експлуатації і торгівлі людьми, а також задля зниження рівня виробничого травматизму, недопущення нещасних випадків на робочих місцях 12 квітня 2023 року головний державний інспектор відділу з питань праці управління інспекційної діяльності у Житомирській області Центрально-Західного управління Державної служби з питань праці Дехтярова Любов Віталіївна зустрілась з учнями ліцею і ґрунтовно та детально висвітлила всі вищезазначені проблеми, застерегла здобувачів освіти від необдуманих кроків в питаннях трудових відносин, відповіла на питання, що цікавлять молодь на початку самостійного трудового шляху.

 

 

 


День відкритих дверей

         Вибір професії – одне з найважливіших рішень у житті. Професія – це в більшості випадків на все життя. Саме тому, дуже важливо зважено і з розумом підійти до вибору майбутнього фаху. Перший крок – вибір навчального закладу. Для цього, власне, кожного року і проводяться Дні відкритих дверей майже у всіх навчальних закладах України. 12 квітня свої двері для охочих познайомитися відкрив Любарський професійний ліцей. 
        День відкритих дверей – це завжди можливість познайомитись з історією навчального закладу, викладацьким колективом, відділеннями та професіями, умовами вступу та навчально-матеріальною базою. На захід завітали випускники шкіл разом з батьками. День відкритих дверей у Любарському професійному ліцеї виявився захопливою подією, де батьки та діти отримали можливість заглибитися в давню  історію цього освітнього закладу. Вони мали унікальну можливість ознайомитися з викладацьким колективом, який відзначається не лише професіоналізмом, але і творчим підходом до розвитку кожної особистості.
    Присутні також здобули вичерпну інформацію про професії, які можна здобути  у ліцеї, а також спектр можливостей для професійного росту. Окрім того, гості події мали змогу оцінити навчально-матеріальну базу ліцею, переконатися в сучасних умовах навчання та практичних можливостях для здобувачів освіти. День відкритих дверей виявився важливою кроком у сприянні вибору правильного освітнього шляху .

 


Екскурсія до Поліського національного університету

      04 квітня 2023 року здобувачі освіти  випускних груп Любарського професійного ліцею разом із майстром в/н Демчуком А. М.  відвідали  Поліський національний університет в місті Житомирі. Юнаки та дівчата  дізналися про особливості навчального процесу, переваги та можливості, ознайомилися з  інфраструктурою навчального закладу та  перспективами подальшого  працевлаштування. 
    Педагогічний та учнівський колективи  на чолі з в. о. директора  Данилком О. М. щиро дякують організаторам  свята   Поліського Національного Університету за теплу зустріч та цікаву екскурсію. Із собою наші учні привезли прекрасні враження і впевненість у тому, що Поліський національний університет – сучасний заклад вищої освіти, якому варто довірити своє майбутнє.

 

 

 


28.02.2023

Місячник правовиховної роботи

      Формування в Україні громадянського суспільства, розбудова суверенної, незалежної, демократичної та правової держави вимагає зміни підходів до виховання свідомого  громадянина. Сьогодні вже не потрібно доводити, що без цілеспрямованого правового виховання учнів цієї проблеми не розв’язати.
      Цілком закономірно, що на перше місце в цій роботі виходить проблема формування в молоді високої правової культури, вмінь та навичок законними способами захищати загальновизнані суспільні цінності, залучення її до свідомої участі в громадському та духовному житті держави.
      Навчальний заклад  виконує важливе соціальне замовлення держави: 
•    формує правовий інтелектуальний потенціал України, готує  учня до реального життя, вміння користуватися правовими знаннями, набутими в процесі навчання.
•    пропагує основні принципи Загальної декларації прав людини, Декларації і Конвенції прав дитини.
•    формує громадянську позицію учня на основі загальнолюдських цінностей: свободи переконань, думок, володіння та користування власністю.
•    розвиває вміння учнів протистояти злочинам і правопорушенням у суспільстві.

      Під час проведення правовиховної роботи педагогічний колектив виходить з таких основних критеріїв:
*    Охоплення виховним впливом переважної більшості учнів, а також батьків, осіб, що їх замінюють, піклувальників.
*    Прагнення забезпечити зростання самосвідомості учнів, розуміння ними суворого дотримання положень Конституції і законів України.
*    Прагнення забезпечити розуміння учнями єдності прав і обов’язків і їх виконання в реальному житті.
     Задля досягнення цих цілей серед інших форм проведення правовиховної роботи є місячник правовиховної роботи, який традиційно проводиться у навчальному закладі у лютому місяці. 
      У 2022/23 навчальному році при проведенні місячника основна увага приділялась таким питанням:
*    Права людини і громадянина. 
*    Злочин і покарання.
*    Групи ризику. Тютюнопаління, алкоголь, наркотики, токсичні і психотропні речовини.
*    Булінг. Насильство в сім’ї.
*    Цінність життя. Суїцидальна поведінка. Небезпечні квести.
*    Медіаграмотність. Роль медіавпливів на психіку і поведінку людини. Безпечний інтернет.
*    Торгівля людьми.

Фотозвіт місячника правовиховної роботи

 


 

 

Міжнародний день рідної мови

       Справжня людина виростає з любові до рідної матері, родини, рідного краю, до рідної мови і культури. І це вже вкотре довели здобувачі освіти Любарського професійного ліцею.
       У Міжнародний день рідної мови найкращі, ерудовані, веселі, енергійні учні зібралися, щоб провести інтелектуально – розважальну гру «Мова єднає всіх».
      У боротьбі за перемогу зійшлися дві команди: команда 1 курсу «Дивослово» (капітан Поліщук Богдан) та 3 курсу «Романтики» (капітан Петкевич Вікторія). Ведуча заходу – викладач української мови і літератури Шатрук Любов Григорівна впевнено вела шанувальників рідного слова сходинками змагання. Учасники заходу згуртувались у вирішенні завдань раундів «Розминка», «Вірю – не вірю», «Фразеологічні викрутаси». Приємно вразили відповіді у раундах «Музичний», «Упізнай письменника», де присутні ще раз переконались у красі української пісні та пригадали літературних митців, які кожен у свій час стояли на сторожі рідного слова.
       Битва капітанів проходила у формі Шевченкіани, де кожен з них продемонстрував знання творів Кобзаря.
      В період між раундами здобувачі освіти мали чудову нагоду послухати українські пісні про мову. Свято доповнювали професійно дібрані елементи: вишиті рушники, книги, глечики з пшеничним колоссям та калиновими гронами. Змагання проходило на фоні вдало дібраної презентації. Все це майстерно забезпечила викладач Локайчук Леся Петрівна.
     Приємним сюрпризом для усіх стало виконання вірша П.Глазового «Кухлик» учнем групи №7 Олександром Лакатошем.
     Гра стала черговою сходинкою до майбутніх успіхів та самоствердження – такого висновку дійшло шановне журі у складі Гевліча В.П.,Лавренюк Т.К. та Сікалюк Р.В. Переможцем стала команда 1 курсу «Дивослово», але перемогла, як завжди, дружба. Учасники мали нагоду посмакувати фруктами, печивом та цукерками. Заохочувальні солодкі призи отримали активні та ерудовані учні Фоміна Настя, Дюба Діана, Поліщук Богдан, Вітківська Олена, Петкевич Віка. Атмосфера свята об`єднала усіх присутніх, стала ще одним досягненням у вивченні рідної мови, переконливим свідченням любові до нашого оберегу – українського слова.  Дякуємо і вітаємо усіх зі святом!
 

 


 

День пам'яті Героїв Небесної Сотні 

    20 лютого День пам'яті Героїв Небесної Сотні- День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Це день жалоби і пам'яті на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України. 
     В цей день в Любарському професійному ліцеї був проведений захід присвячений людям, які своїм прикладом показали, як треба відстоювати незалежність, любити Україну і свій народ. 
     Здобувачі освіти під час заходу поринули в події 2013-2014 років, молитвою та хвилиною мовчання вшанували память загиблих воїнів Небесного Війська.

 

 

 

 


 

   День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пам’ятну дату встановлено згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» від 11 лютого 2004 р. № 180/2004.
    В Любарському професійному ліцеї викладач Креничко П. П. провів тематичну виховну годину, де з учнями вшанували пам'ять загиблих та познайомилися з  героями.

 


 

 


 

105 річниця бою під Крутами

      29 січня в Україні відзначали 105 річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
      Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.
      Вшановуючи пам'ять полеглих героїв, в Любарському професійному ліцеї класним керівником Сідлецькою Оксаною Павлівною  була проведена година пам’яті. Здобувачі освіти змогли відчути події тих років та провести паралелі з сучасними подіями в Україні. З цікавим та змістовним виступом звернулась до учнів директор музею історії Любарського краю Гевліч Олеся Леонідівна, яка була присутня на заході. 
      Нехай пам'ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину та боротися за її незалежність.

 

 

 

   Офіційні Інтернет-ресурси

Міністерство освіти і науки України
 
Національна академія педагогічних наук України
 
Інститут модернізації змісту освіти
 
Український центр оцінювання якості освіти
 
Законодавство України
 
Педагогічна преса
 
Урядовий кур'єр
 
Шкільні підручники онлайн

 

Освітні портали для вчителів

Методичний портал

Мала Академія Наук України

Освіта.UA

Освіта в Україні

Вчитель вчителю, учням та батькам

 

Вчителям-предметникам

 

Українська мова та література

Українська мова та література. На допомогу вчителю

Блог "Еверест філології"

Український правопис

Лінгвістичний портал

Словники - Словопедія

Музейний портал

 

 

Історія

Всеукраїнський клуб історії

Історична правда

 

 

Біологія

Український біологічний сайт