ВАС ВІТАЄ ЛЮБАРСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ - ЗАКЛАД,

ЯКИЙ МАЄ ЦІКАВУ, ЗАХОПЛЮЮЧУ ІСТОРІЮ

   ЇЇ творці – креативні, відповідальні учні, які знаходяться в постійному пошуку і мріють, щоб їх знання стали фундаментом нової  форми господарювання на землі.  Прислухатися до пульсу життя, працювати в ритмі нового часу – завдання викладачів та майстрів в/н ліцею.

 

 


 

28.02.2023

Місячник правовиховної роботи

      Формування в Україні громадянського суспільства, розбудова суверенної, незалежної, демократичної та правової держави вимагає зміни підходів до виховання свідомого  громадянина. Сьогодні вже не потрібно доводити, що без цілеспрямованого правового виховання учнів цієї проблеми не розв’язати.
      Цілком закономірно, що на перше місце в цій роботі виходить проблема формування в молоді високої правової культури, вмінь та навичок законними способами захищати загальновизнані суспільні цінності, залучення її до свідомої участі в громадському та духовному житті держави.
      Навчальний заклад  виконує важливе соціальне замовлення держави: 
•    формує правовий інтелектуальний потенціал України, готує  учня до реального життя, вміння користуватися правовими знаннями, набутими в процесі навчання.
•    пропагує основні принципи Загальної декларації прав людини, Декларації і Конвенції прав дитини.
•    формує громадянську позицію учня на основі загальнолюдських цінностей: свободи переконань, думок, володіння та користування власністю.
•    розвиває вміння учнів протистояти злочинам і правопорушенням у суспільстві.
      Під час проведення правовиховної роботи педагогічний колектив виходить з таких основних критеріїв:
*    Охоплення виховним впливом переважної більшості учнів, а також батьків, осіб, що їх замінюють, піклувальників.
*    Прагнення забезпечити зростання самосвідомості учнів, розуміння ними суворого дотримання положень Конституції і законів України.
*    Прагнення забезпечити розуміння учнями єдності прав і обов’язків і їх виконання в реальному житті.
     Задля досягнення цих цілей серед інших форм проведення правовиховної роботи є місячник правовиховної роботи, який традиційно проводиться у навчальному закладі у лютому місяці. 
      У 2022/23 навчальному році при проведенні місячника основна увага приділялась таким питанням:
*    Права людини і громадянина. 
*    Злочин і покарання.
*    Групи ризику. Тютюнопаління, алкоголь, наркотики, токсичні і психотропні речовини.
*    Булінг. Насильство в сім’ї.
*    Цінність життя. Суїцидальна поведінка. Небезпечні квести.
*    Медіаграмотність. Роль медіавпливів на психіку і поведінку людини. Безпечний інтернет.
*    Торгівля людьми.

Фотозвіт місячника правовиховної роботи

21.02.2023

 

Міжнародний день рідної мови

       Справжня людина виростає з любові до рідної матері, родини, рідного краю, до рідної мови і культури. І це вже вкотре довели здобувачі освіти Любарського професійного ліцею.
       У Міжнародний день рідної мови найкращі, ерудовані, веселі, енергійні учні зібралися, щоб провести інтелектуально – розважальну гру «Мова єднає всіх».
      У боротьбі за перемогу зійшлися дві команди: команда 1 курсу «Дивослово» (капітан Поліщук Богдан) та 3 курсу «Романтики» (капітан Петкевич Вікторія). Ведуча заходу – викладач української мови і літератури Шатрук Любов Григорівна впевнено вела шанувальників рідного слова сходинками змагання. Учасники заходу згуртувались у вирішенні завдань раундів «Розминка», «Вірю – не вірю», «Фразеологічні викрутаси». Приємно вразили відповіді у раундах «Музичний», «Упізнай письменника», де присутні ще раз переконались у красі української пісні та пригадали літературних митців, які кожен у свій час стояли на сторожі рідного слова.
       Битва капітанів проходила у формі Шевченкіани, де кожен з них продемонстрував знання творів Кобзаря.
      В період між раундами здобувачі освіти мали чудову нагоду послухати українські пісні про мову. Свято доповнювали професійно дібрані елементи: вишиті рушники, книги, глечики з пшеничним колоссям та калиновими гронами. Змагання проходило на фоні вдало дібраної презентації. Все це майстерно забезпечила викладач Локайчук Леся Петрівна.
     Приємним сюрпризом для усіх стало виконання вірша П.Глазового «Кухлик» учнем групи №7 Олександром Лакатошем.
     Гра стала черговою сходинкою до майбутніх успіхів та самоствердження – такого висновку дійшло шановне журі у складі Гевліча В.П.,Лавренюк Т.К. та Сікалюк Р.В. Переможцем стала команда 1 курсу «Дивослово», але перемогла, як завжди, дружба. Учасники мали нагоду посмакувати фруктами, печивом та цукерками. Заохочувальні солодкі призи отримали активні та ерудовані учні Фоміна Настя, Дюба Діана, Поліщук Богдан, Вітківська Олена, Петкевич Віка. Атмосфера свята об`єднала усіх присутніх, стала ще одним досягненням у вивченні рідної мови, переконливим свідченням любові до нашого оберегу – українського слова.  Дякуємо і вітаємо усіх зі святом!
 
 

20.02.2023

День пам'яті Героїв Небесної Сотні 

    20 лютого День пам'яті Героїв Небесної Сотні- День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Це день жалоби і пам'яті на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України. 
     В цей день в Любарському професійному ліцеї був проведений захід присвячений людям, які своїм прикладом показали, як треба відстоювати незалежність, любити Україну і свій народ. 
     Здобувачі освіти під час заходу поринули в події 2013-2014 років, молитвою та хвилиною мовчання вшанували память загиблих воїнів Небесного Війська.

 

 

 

 


15.02.2023

   День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Пам’ятну дату встановлено згідно з Указом Президента України «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» від 11 лютого 2004 р. № 180/2004.
    В Любарському професійному ліцеї викладач Креничко П. П. провів тематичну виховну годину, де з учнями вшанували пам'ять загиблих та познайомилися з  героями.

 


 

 


 29.01.2023

105 річниця бою під Крутами


      29 січня в Україні відзначали 105 річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
      Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.
      Вшановуючи пам'ять полеглих героїв, в Любарському професійному ліцеї класним керівником Сідлецькою Оксаною Павлівною  була проведена година пам’яті. Здобувачі освіти змогли відчути події тих років та провести паралелі з сучасними подіями в Україні. З цікавим та змістовним виступом звернулась до учнів директор музею історії Любарського краю Гевліч Олеся Леонідівна, яка була присутня на заході. 
      Нехай пам'ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину та боротися за її незалежність.