Любарський професійний ліцей
Наш ліцей Новини Колектив ліцею Наше сьогодення Наші досягнення Головна Педагогічна майстерня Учнівське самоврядування Публічна інформація Центр професійної кар’єри
Контакти
Наше сьогодення:
Наша адреса: Житомирська область, Любарський район, смт Любар, вул. Райради, 6 
               тел./факс (04147)2-13-64            E-mail: lubar_liceu@ukr.net
(натисніть на фото для збільшення)

          

                    У І семестрі  2018-2019 навчального року  колектив ліцею працював над проблемою «Від інноваційних технологій освіти через педагогічну майстерність викладача і майстра в/н  до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах" та  дослідно-експериментальною роботою з теми: «Реалізація компетентнісного підходу в сучасній освіті».           

         10. 10. 2018 року на базі ліцею працювала обласна методична секція викладачів предмета «Захист Вітчизни» (форма проведення – творчий майданчик). Був розглянутий творчий звіт методичної комісії викладачів загальноосвітньої підготовки (голова МК – Дукмас В. В.) на вищевказаній обласній секції.

              Були проведені відкриті уроки:

1. 10. 10. 2018

Зав’язун М. О.

Відкритий урок з захисту Вітчизни на тему: «Основні принципи надання домедичної допомоги в умовах бойових дій».

2. 10. 10. 2018

Кучерук Н. М.

«Техніка проведення штучного дихання, непрямого масажу серця» (урок захисту Вітчизни, комбінований урок)

3. 28. 11. 2018

Дуднік Я. В.

Відкритий урок в/н з предмета «Виконання слюсарних робіт» на тему: «Заточування свердл вручну».

4. 19. 12. 2018

Шастун О. П.

Відкритий урок з іноземної мови на тему: «Щасливого Різдва і Нового року».

5. 20. 12. 2018

Кіндрась Н. С.

Відкритий урок в/н з професії «Продавець продовольчих товарів» на тему: «Навчання у відділах. Відділ хліба, хлібобулочних виробів…»

         Учні ліцею брали участь в ліцейських олімпіадах та конкурсах професійної майстерності, в Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика, у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням.  В обласному етапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка конкурсі Матвієнко Ольга (група №8, ІІІ курс) посіла ІІІ місце.    Педагогічні працівники ліцею (Креничко П. П., Мясніков І. В., Остріцький С. І., Яткевич Л. П.) взяли участь в обласному конкурсі на кращий електронний засіб навчального призначення професійного спрямування у номінаціях:  

- Кращий навчальний електронний освітній ресурс;

- Кращий контролюючий електронний освітній ресурс.

Сікалюк Р. В. взяла участь в обласному конкурсі на кращу музейну кімнату.

З метою аналізу вивчення стану навчально-виробничого та навчально-виховного процесу були відвідані  уроки та написані директорські контрольні роботи, проведені комплексні та тематичні перевірки.

        В засобах масової інформації друкувались:  

На місцевому рівні:

1. Шастун О. П. «День зустрічей, день усмішок, день знань» («Новий день»), 07 вересня 2018 року

На всеукраїнському  рівні:

1. Демчук А. М.  Методична розробка уроку в/н з предмета «Система технічного обслуговування та ремонту с/г машин» (на сайті «Методичний портал» 02. 10. 2018 року) сертифікат №72077

2. Гадомська І.О. «Вплив оцінювальної діяльності» (Всеукраїнська газета для психологів, учителів, соціальних педагогів «Психолог», №19-20 (643-644), жовтень 2018)

3. Дуднік Я. В. Методична розробка уроку в/н з предмета «Слюсарна справа» (на сайті «Методичний портал» 01. 10. 2018 року) сертифікат №72068

4. Кіндрась Н. С. Методична розробка уроку в/н з предмета «Слюсарна справа» (на сайті «Методичний портал» 19. 10. 2018 року) сертифікат №72390

5. Ющенко Г. О. Сценарій виховного заходу (на сайті «Методичний портал» 02. 11. 2018 року) сертифікат №72679

10 педагогічних працівників брали участь в обласних методичних та профорієнтаційних заходах (виступи на засіданнях обласних методичних секцій).

      В навчальний процес впроваджуються інноваційні педагогічні та виробничі технології, електронні програмно-педагогічні засоби та посібники. Були розроблені інноваційні проекти за проектною технологією:

1. «Чи гріє шуба?» - Рудніцька Т. В., викладач фізики, астрономії, математики.

2. «500 років задоволення. Історія шоколаду» - Кіндрась Н. С., майстер в/н з професії «Продавець продовольчих товарів».

3. «Свята англомовних країн» - Шастун О. П., викладач іноземної мови.

Викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Денисюк В. Г. (30-31 жовтня 2018 року) відвідав у м. Києві  12 Міжнародну виставку сільськогосподарської техніки та обладнання – ІнтерАГРО.

                

Підготувала: методист  Лавренюк Т.К.

Інформація для вступників

                           Для перегляду кваліфікаційних характеристик натисніть на професію